Clinians Hydra Plus kosmeetilised ribad (8tk.)

5,95 

Clinians kosmeetilised ribad kombineeritud ja rasusele nahale mustade täppide ja t-piirkonna (otsmik-nina-lõug) liigse rasu eemaldamiseks.

Saadavus: Laos

Clinians kosmeetilised ribad sügavpuhastavaks hoolduseks kurgi ja rohelise teega, mis võimaldab paari lihtsa sammuga eemaldada mustad täpid ja t-piirkonna (otsmik-nina-lõug) liigse rasu. Rasusele nahale on iseloomulik liigne rasu tootmine, mis annab sellele iseloomuliku läikiva välimuse. Seda tüüpi nahk nõuab konkreetsete toodete kasutamist ja korralikku puhastamist.
Kasutamine: puhastage nägu põhjalikult ja niisutage kahjustatud piirkonda. Kandke plaaster, et see nahale hästi kleepuks. Oodake 10–15 minutit: plaaster kuivab ja nahk hakkab tõmbuma, siis on õige aeg selle eemaldamiseks. Eemaldage plaaster väga ettevaatlikult, alustades mõlemast otsast. Kui see on keeruline, niisutage plaaster ja proovige uuesti.
Soovitatav on kasutada üks kord nädalas. Seda ei soovitata kahjustatud, tundlikule võI ärritunud nahale. Ärge kasutage plaastreid rohkem kui üks kord. Dermatoloogiliselt testitud.
Koostis: pvp , vp/va copolymer , citric acid , glycerin , aqua (water), glycolic acid , kaolin , titanium dioxide , camellia sinensis leaf extract, cucumis sativus fruit extract (cucumis sativus ( cucumber) fruit extract), propylene glycol , parfum (fragrance), phenoxyethanol, benzoic acid, dehydroacetic acid, ethylhexylglycerin

Shopping Cart
Clinians Hydra Plus kosmeetilised ribad (8tk.)
5,95 

Saadavus: Laos